درباره ما

یوگا، این علم کهن ، امروزه به عنوان یکی از موثرترین و کارآمدترین روش ها جهت کسب آرامش و سلامتی در تمامی دنیا شناخته شده است و تاثیرات شگفت انگیز آن بر هیچ اهل دانشی پوشیده نیست.
یوگا بر تمامی ساختاری فیزیکی و روانی فرد تاثیر مثبت می گذارد. در اینجا بر چندی از فواید آن اشاره می کنیم :
– پاکسازی جسم و روان و ایجاد تعادل بین ساختار فیزیکی و روانی
– تناسب اندام و کاهش وزن
– رفع تنش ها، کاهش استرس و اضطراب و ایجاد آرامش در بدن و ذهن
– تقویت سیستم ایمنی، عضلانی و استخوانی
– تنظیم کل هورمون های بدن
– تقویت کل ارگان های درونی بدن ( کبد، کلیه ها، معده، ریه ها، قلب، ….)
– رفع یبوست و پاکسازی بدن از سموم و ناخالصی ها
– افزایش تمرکز، حافظه و قدرت یادگیری
قابل ذکر است، یوگا برای هر سن و هر فرد با هر مشکل جسمی در صورتی که به تناسب سن، جنس و وضعیت جسمی و ذهنی فرد انجام پذیرد، می تواند در ارتقا سطح سلامتی بسیار موثر واقع گردد.
مرکز یوگا تولدی دیگر از سال ۱۳۸۵ شروع به فعالیت نموده و اینک از خرداد سال ۱۳۹۱ در مکانی مطابق با استانداردهای بین المللی فعالیت جدید خود را آغاز نموده است. از ویژگی های مکانی این مجموعه توجه به عناصر نور و رنگ، بر طبق اصول روانشناسی است که سبب گردیده هر فرد به محض ورود به این مکان از دنیای پرتلاطم بیرونی فاصله گرفته و بتواند خستگی ها و دغدغه های ذهنی خود را رها سازد.
سعی مجموعه بر آن است که با ایجاد فضایی مناسب و ارائه خدماتی شایسته بتواند گامی هرچند کوچک در حفظ آرامش و ارتقا سطح سلامت جمعه بردارد.
ازآنجاییکه یوگا دانشی است که همه ابعاد جسمی، ذهنی، روحی و روانی فرد را شامل می شود و هدف آن برقراری صلح و آرامش درونی و ارتقا سطح سلامت جسمی، ذهنی و روحی فرد است. لذا در این مجموعه سعی نموده ایم از علوم و دانش هایی که ما را در در رسیدن به هدف مربوطه یاری می رسانند بهره بگیریم. لذا مجموعه فعالیت های این مرکز عبارتند از :
– یوگا (بانوان، آقایان، کودکان، افراد با مشکلات حرکتی، خصوصی)
– برگزاری کلاس های آموزشی(یوگا،ماساژ،آیورودا،فنگ شویی، آشپزی گیاهی و …)
– ماساژ(آیورودیک،سوئدی،شیاتسو،سنگ داغ،…)
– مشاوره(تغذیه،پزشکی، ورزشی،…)
برگزاری تورهای آموزشی و تفریحی با همکاری آژانس های مسافرتی

۱+