خدمات

 

آشپزی گیاهی

از آنجاییکه بهبود سلامتی بدون درنظر گرفتن رژیم غذایی مناسب امری دور از دسترس به نظر می رسد، برآن شدیم تا با آموزش روش پخت صحیح غذاهای سالم امکان رسیدن به هدف را سریعتر میسر سازیم. افراد در کنار هم و در فضایی دوستانه به تجربه ای جدید از طعم واقعی غذا و سلامتی دست خواهند یافت.


باغ اختصاصی مرکز

مرکز جهت انجام تمرینات یوگا و مراقبه در طبیعت، باغی اختصاصی با طراحی ویژه را در حال آماده سازی دارد. لازم به ذکر است در این مکان امکان اقامت و انجام تمرینات در زمان طلوع و غروب آفتاب فراهم گردیده است. همچنین برگزاری کلاس های آموزشی یوگا به طور مستمر هر هفته در این مکان انجام می پذیرد.


تورهای آموزشی و تفریحی

حضور در کلاس های یوگا امکان شناخت فرد از طریق همراهان را بیش از پیش فراهم می آورد و فرد آموزه های ش را در شکل گیری ارتباطی جدید باز می آموزد. یکی از علاقه مندی های فرد در کلاس های یوگا بعد از مدتی از حضور در کلاس ها یافتن دوستان و همراهانی است که در آموزه ها حقیقی زندگی با وی شریک می شوند. همراه شدن آنها با هم در طبیعت و نزدیک شدن به طبیعت درونی خویش و کسب آموزه های زندگی همیشه تجربه ای لذت بخش و خاطره ای فراموش ناشدنی را به همراه دارد.


کتابخانه

مرکز سعی نموده است با فراهم آوردن لیستی از کتاب های یوگا، روانشناسی، تغذه و …. از به هدر رفتن وقت آزاد شما عزیزان کاسته و با فراهم آوردن فضایی مناسب برای مطالعه، امکان دسترسی به منابع علمی مورد نیاز را فراهم می آورد.


ماساژ

در این بخش از مجموعه با بهره گیری از عناصر رنگ، نور، موسیقی آرامش بخش و رایحه دل انگیز فضایی ویژه جهت آرام سازی شما عزیزان فراهم شده است. از فواید ماساژ می توان به موارد زیر اشاره کرد :

– کاهش استرس و اضطراب

– تناسب اندام و کاهش وزن

– بهبود گردش خون، افزایش اکسیژن رسانی و نشاط و شادابی

– بهبود سوخت و ساز بدن

– افزایش هورمون اندروفین(کاهش دهنده درد)

– دفع سموم و مواد زائد

– آرام سازی و افزایش طول عمر

– برخی از سبک های ماساژ مرکز عبارتند از : آیورودیک، سوئدی، شیاتسو و سنگ داغ می باشد.


ماساژ صورت

از آنجاییکه پوست صورت از حساسیت و اهمیت ویژه ای برخوردار است و پوست صورت هر فرد بازتابی از وضعیت سلامت فرد میباشد بر آن شدیم که مکان ویژه ای را در مرکز به آن اختصاص دهیم. همگام با ماساژ یوگایی صورت و استفاده از کرم ها و روغن های کاملا ارگانیک شما از کسب شفافیت، رفع لک، رفع چین و چروک و افتادگی های صورت خویش شگفت زده خواهید شد. بی شک با بدست آوردن زیبایی طبیعی پوستتان از استفاده از کرم های آرایشی زیانبار و پرهزینه را کنار خواهید گذاشت و از زیبایی طبیعی خوئ بیش از پیش لذت خواهید برد.


مشاوره

بی شک مشورت با یک مشاور می تواند در آزادسازی ذهن و رهایی فرد از دغدغه های ذهنی و کسب آرامش بسیار موثر باشد. در صورتی که شما عزیزان برای رفع مسائل خویش نیاز به مشورت داشته باشید می توانید با وقت قبلی از توصیه ها و راهکارهای مشاور مرکز بهره مند شوید. خدمات مشاوره ای مرکز در زمینه های تغذیه و پزشکی و ورزشی و … می باشد.


یوگا و خلاقیت های هنری کودکان

در بخش یوگا علاوه بر کلاس های یوگا برای بانوان و آقایان، یوگا و خلاقیت های هنری کودکان یکی از جمله فعالیت های این مرکز به شمار میرود.

بودن در کنار همسالان، آموزش روش صحیح زندگی، ارتباط گیری موثر و درک خلاقیت های درونی و یافتن خویش به عنوان موجودی منحصر به فرد ، تجربه ای جدید و لذتی وصف ناشدنی برای کودکان فراهم خواهد ساخت. در اینجا به برخی از فواید یوگا برای کودکان اشاره می نماییم :

– افزایش اعتماد به نفس

– افزایش تمرکز، قدرت یادگیری، حافظه و خلاقیت

– جلوگیری از افزایش وزن و بهبود سلامتی

– افزایش نشاط و شادابی

– کاهش خشم، اضطراب و آرام سازی ذهنی

قابل ذکر است که مجموعه با فراهم نمودن مکانی ویژه جهت نگهداری کودکان و آموزش های خلاقانه به آنها امکان استفاده مادران از کلاس های یوگا را همزمان فراهم نموده است.

۰