پاکسازی چاکرا پا


نمک یکی از بهترین پاک کننده های انرژی های معیوب می باشد. هفته ای دو بار پاهای خود را بمدت ۵ دقیقه در آب نمک قرار دهید و کف پاها را خوب بشویید. بهتر است از نمک دریا برای این کار استفاده شود یا اگر در دسترس نبود از قطعات سنگ نمک. اگر این هم نبود نمک تصفیه نشده و بدون افزودنی ید.
هیچ وقت در منزل از کفش و پاپوش و دمپایی استفاده نشود چون وقتی کف پاها با فرش و به خصوص با زمین تماس پیدا می کنند، چاکراهای پا تمیز می شوند.
حداقل هفته ای یک ساعت، با پای برهنه روی ماسه، شن های مرطوب یا چمن راه بروید.
به خصوص افرادی که دارای  برخی از بیماریها مانند میگرن، افسردگی، التهاب، ضعف قوای جنسی و حتی درد چشم هستند، به این پیاده روی احتیاج دارند . این بیماران با اجرای این شیوه متوجه میشوند که درد و ناراحتی های آنها به تدریج رو به کاهش گذاشته و بهبود کامل خود را بدون مصرف هیچگونه دارو بدست آورده اند.

ماساژدادن پاها هم یکی دیگر از راههای پاکسازی آنها می باشد و البته سلامتی کل بدن . هفته ای دو بار کف پاها را ماساژ دهید، نه با فشار و محکم . بلکه درست مانند زمانی که دارید کودکی را نوازش می کنید .

💢توجه: ماساژ پاها، به افرادی که ناراحتی قلبی دارند یا برای بیماری خود از آسپرین و وارفارین استفاده میکنند توصیه نمی شود.

 

+ هیچ نظری وجود ندارد

افزودن